Oferta weselna

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty w której znajdą Państwo przede wszystkim smak.

Z przyjemnością zaaranżujemy cukierniczą oprawę tego najważniejszego dnia tak, aby Państwo mogli skupić się na tym co najważniejsze.

Wieści donoszą, że Państwo Młodzi często podczas przyjęcia zastanawiają się czy wystarczy słodkości widząc wszystkich gości masowo odwiedzających słodki stół ale uspokajamy- to normalne Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, będzie nam niezmiernie miło jeśli to właśnie my będziemy mogli sprawić aby Ten Dzień był jeszcze piękniejszy i słodszy.

Z Williamsem Wam się upiecze!

Zadzwoń albo napisz

Jeżeli są Państwo zainteresowani przedstawieniem oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

tel. 81 50 22 122

BIURO

    lub    570 222 195

MANAGER AGNIESZKA MISIURA

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Cukiernia Williams, Jastków 128B, 21-002 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.