Fundusze Europejskie

Cukiernia Williams Sp. z o.o. Sp. k. otrzymała dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Cel i efekt Projektu: utrzymanie działalności. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi: 232 329,75 zł

O nas

Cukiernia Williams Andrzej Ochal z Jastkowa pod Lublinem rozpoczęła działalność w marcu 2005 roku.

Firma wzięła swoją nazwę od sztandarowego produktu tortu Williams, a ten z kolei od gruszki Williams będącej jednym z głównych składników tortu.

Aktualnie w stałej ofercie cukierni znajduje się szeroki wybór tortów, ciast, drobnych wypieków i lodów które sprawdzą się na każdym przyjęciu.

Produkcja która znajduje się w Jastkowie to serce naszej działalności. To właśnie tutaj codziennie nasi Cukiernicy z ogromną pasją i zaangażowaniem przygotowywują słodkości które dostarczamy do naszych sklepów i kawiarni na terenie Lublina. Jesteśmy lokalną firmą, dzięki temu u nas zawsze wszystko jest świeże. Każdego dnia dostarczamy towar do naszych punktów. Jeśli jest taka potrzeba to dostawa odbywa się nawet dwa razy dziennie.

Bliskość produkcji do miejsc gdzie można zakupić nasze wybory sprawia że, możemy sobie pozwolić na komfort częstych dostaw, dzięki temu Państwo macie gwarancję, że u nas zawszę jest świeżo i smacznie.

Cukiernia Williams
Cukiernia Williams
Podczas produkcji dbamy o najdrobniejsze szczegóły, używamy tylko i wyłącznie naturalnych, wysokiej jakości surowców od sprawdzonych dostawców dzięki temu uzyskujemy niepowtarzalny smak.

Nieustannie tworzymy coraz to nowsze smaki, w zależności od pory roku pojawiają się sezonowe torty, ciasta, lody, które kuszą smakiem, zapachem i wyglądem. Wierzymy, że wszystko to co powstaje z pasji i miłości do jedzenia jest wyjątkowe.

Największa satysfakcja jest dla nas gdy nasi klienci do nas wracają i są zadowoleni. My ze swojej strony dziękujemy za okazanie nam zaufania podczas wyboru naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do odwiedzenia naszych sklepów i kawiarni.

Cukiernia Williams
Cukiernia Williams
Zadzwoń albo napisz

Jeżeli są Państwo zainteresowani przedstawieniem oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

tel. 81 50 22 122

BIURO

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Cukiernia Williams, Jastków 128B, 21-002 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.