O nas

Cukiernia Williams Andrzej Ochal z Jastkowa pod Lublinem rozpoczęła działalność w marcu 2005 roku.

Firma wzięła swoją nazwę od sztandarowego produktu tortu Williams, a ten z kolei od gruszki Williams będącej jednym z głównych składników tortu.

Aktualnie w stałej ofercie cukierni znajduje się szeroki wybór tortów, ciast, drobnych wypieków i lodów które sprawdzą się na każdym przyjęciu.

Produkcja która znajduje się w Jastkowie to serce naszej działalności. To właśnie tutaj codziennie nasi Cukiernicy z ogromną pasją i zaangażowaniem przygotowywują słodkości które dostarczamy do naszych sklepów i kawiarni na terenie Lublina. Jesteśmy lokalną firmą, dzięki temu u nas zawsze wszystko jest świeże. Każdego dnia dostarczamy towar do naszych punktów. Jeśli jest taka potrzeba to dostawa odbywa się nawet dwa razy dziennie.

Bliskość produkcji do miejsc gdzie można zakupić nasze wybory sprawia że, możemy sobie pozwolić na komfort częstych dostaw, dzięki temu Państwo macie gwarancję, że u nas zawszę jest świeżo i smacznie.

Podczas produkcji dbamy o najdrobniejsze szczegóły, używamy tylko i wyłącznie naturalnych, wysokiej jakości surowców od sprawdzonych dostawców dzięki temu uzyskujemy niepowtarzalny smak.

Nieustannie tworzymy coraz to nowsze smaki, w zależności od pory roku pojawiają się sezonowe torty, ciasta, lody, które kuszą smakiem, zapachem i wyglądem. Wierzymy, że wszystko to co powstaje z pasji i miłości do jedzenia jest wyjątkowe.

Największa satysfakcja jest dla nas gdy nasi klienci do nas wracają i są zadowoleni. My ze swojej strony dziękujemy za okazanie nam zaufania podczas wyboru naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do odwiedzenia naszych sklepów i kawiarni.

Zadzwoń lub napisz

jeżeli są Państwo zainteresowani przedstawieniem oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu

tel: 81 50 22 122

BIURO

    lub    570 222 195

MANAGER AGNIESZKA MISIURA

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.